Правовими знаннями зміцнюємо громади

Дата: 23.11.2018 21:04

ПРАВОВИМИ ЗНАННЯМИ ЗМІЦНЮЄМО  ГРОМАДИ

Юстиція Сумщини, без перебільшення, знайшла своє провідне місце у процесах реформуванні громад. Наразі управління юстиції виступило партнером і безпосереднім учасником освітньої програми «Регіональний менеджмент», яка покликана підвищити рівень знань, у тому числі й правових, в очільників та спеціалістів місцевого самоврядування.

Сьогодні на базі юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, з яким обласна юстиція співпрацює у багатьох перспективних напрямах, відбулося навчання працівників об’єднаних територіальних громад. Серед розглянутих питань великий блок було віддано правовій освіті.

Команда фахівців головного управління працювала дуже динамічно: по-перше, були надані юридичні знання щодо діяльності об’єднаних територіальних громад та їхніх статутних документів; не менш важливим було завдання – навчити спеціалістів об’єднаних громад надавати якісні послуги.

Окрему увагу було приділено широкомасштабному загальнонаціональному проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який на сьогодні повинен стати основою правової роботи у громадах.