«ПРАВОВИЙ MessageBox» ВІД ЮСТИЦІЇ АКТИВНО ІНФОРМУЄ СУМСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Дата: 30.01.2019 21:26

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ВІД ЮСТИЦІЇ

АКТИВНО ІНФОРМУЄ СУМСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» «ПравовийMessageBox», котрий вже полюбився школярам і став їм добрим помічником, відвідав ще один навчальний заклад – Сумську спеціалізовану школу № 3 імені Морозова, де правова підтримка від Мін'юсту працюватиме продовж цього тижня.

Завдяки «Правовому MessageBox» та фахівцям юстиції підростаюче покоління дізнається, як протидіяти домашньому насильству ібулінгу та куди звертатися у цих випадках.

Варто зазначити, що інформаційні матеріали розраховані і для батьків школярів. Окрім зазначених тем працівники установи підготували для них пам’ятку щодо нагальних проблем, з якими зустрічаються в повсякденні одинокі батьки, у тому числі щодо заборгованостей по аліментам, перетину кордону неповнолітніми з одним із батьків та інші питання, які обумовлює ініціатива Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває.

Юстиція – відкрита для людей!