«СТОП БУЛІНГ!»: АКТИВНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ КРОКУЄ СУМЩИНОЮ

Дата: 18.02.2019 09:38

«СТОП БУЛІНГ!»: АКТИВНА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ КРОКУЄ СУМЩИНОЮ

З цього тижня, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розпочалася активна інформаційна кампанія, викликана посиленням законодавства за вчинення булінгу, яка націлена викорінити явище булінгу зі свідомості та життя школярів.

З цією метою працівники обласної юстиції відвідують сумські школи та проводять уроки правових знань під гаслом «Стоп булінг!», залучаючи до заходів психологів.

Заходи проходять в цікавій для підростаючого покоління формі. Під час уроків діти самостійно визначають поняття булінгу, його класифікацію, вчяться відрізняти цькування від типових конфліктів та визначати формулу, яка допоможе їм правильно відреагувати на дії булера. Працівники установи наголошують слухачам, що не варто соромитися зізнатися іншим, що ви або хтось страждає від цькування. Необхідно повідомити керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася і вимагати вжиття заходів щодо припинення цькування.

Школярі активно приймають участь в обговорюваннях, задаючи хвилюючі їх питання фахівцям юстиції. Діти погоджуються з працівниками установи, що #БулитиНеКруто.

Захищай свої права разом з Мінюстом!