ПІЗНАВАЛЬНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕНЬ, ПРОВЕДЕНИЙ З ФАХІВЦЯМИ ЮСТИЦІЇ

Дата: 01.03.2019 08:10

ПІЗНАВАЛЬНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕНЬ,

ПРОВЕДЕНИЙ З ФАХІВЦЯМИ ЮСТИЦІЇ

Для того, щоб стати гарним юристом, юним правникам необхідно постійно збагачувати себе знаннями та переймати досвід від практикуючих юристів.

Юстиція Сумщини надає студентам можливість спілкування з висококваліфікованими фахівцями та ознайомлення з їх роботою.

Так, до обласної юстиції завітали студенти-правники Сумського державного університету.

Молодим людям розповіли чим займаються державні виконавці та як здійснюється примусове виконання рішень суду та інших органів.

Ознайомили з новелами в законодавстві, внесеними двома пакетами законів #ЧужихДітейНеБуває, якими було змінено процедуру виконання рішень, порядок виїзду дітей за кордон з одним з батьків, посилено заходи впливу на боржників обмеженнями, які тривають до повного погашення заборгованості.

В рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право на виконання рішення суду!», запровадженої в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», студентів проінформували про переваги добровільного виконання рішення суду та про звернення стягнення на заробітну плату, стипендію та пенсію боржників у разі не сплати заборгованості самостійно.

Розповіли, що таке нотаріат, який є структурним підрозділом управління юстиції, про особливості роботи державних та приватних нотаріусів.

Також зі студентами поговорили на тему корупції з метою формування у молодого покоління негативного сприйняття корупції та переконання не чинити того, за що законом передбачено покарання.

Бажаючи пізнати якомога більше, студенти задавали запитання фахівцям юстиції, цікавилися стажуванням в органах юстиції та умовами проходження конкурсу.

Також молодь ознайомили з відкритим у 2019 році Центром виконання рішень, де громадяни у комфортних умовах, без черг можуть отримати якісну та сервісну допомогу у сфері примусового виконання рішень.

З кожним кроком юстиція стає ближчою до людей і студенти мали змогу в цьому переконатися.