МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ СПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ

Дата: 01.03.2019 08:30

Продовжуючи створювати зручні та комфортні умови для громадян, юстиція Сумщини й надалі впроваджує нововведення – відтепер у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану мешканці Сумщини можуть сплати за послуги банківською карткою.

Так, спеціальні платіжні термінали, якими оснащені установи, не тільки дозволять громадянам зекономити час, а й оформити на місці всі послуги, що надаються органами державної реєстрації актів цивільного стану. До речі, сплачувати відвідувачі можуть картою, емітованою будь-яким українським банком. Працівники установи допоможуть громадянам оформити такий платіж, значно прискоривши процедуру отримання послуг з реєстрації.

Юстиція – відкрита для людей!