ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ ЗАКОНУ #ЧужихДітейНеБуває СУМЧАНИН СПЛАТИВ ДИТИНІ 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ, НАКОПИЧЕНІ ВПРОДОВЖ 9 РОКІВ

Дата: 10.05.2019 09:43

Сила ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває продовжує дивувати своїм впливом на боржників по аліментах. Завдяки санкціям, передбаченим новелами цього законодавства, навіть самі злісні неплатники змушені все ж таки перейматися не тільки своїм добробутом, а й матеріальним забезпеченням дітей.

Так, сумчанин Сергій впродовж 9 років не сплачував аліменти своїй доньці Мілані та накопичив борг в розмірі майже 75 тисяч гривень. Державний виконавець, застосувавши всі обмежувальні заходи, ще й наклав арешт на все рухоме та нерухоме майно чоловіка. Такі дії фахівця юстиції привели до тями боржника – він віднайшов та сплатив всю суму боргу, а також штраф, накладений на нього за заборгованість по аліментах понад 3 років у розмірі 50% від суми боргу на користь стягувача – понад 37 тисяч гривень. Крім того, сумчанину довелося сплатити й виконавчий збір у розмірі близько 8 тисяч гривень.

До речі, з початку 2019 року на користь дітей Сумщини було стягнуто більше ніж 50 мільйонів гривень аліментів.