27 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ ПОНАД 1 РІК

Дата: 24.05.2019 09:07

27 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ ПОНАД 1 РІК

Завдяки санкціям ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває, який передбачає накладання на боржників тимчасових обмежень, з початку 2019 року на користь дітей Сумщини було стягнуто понад 55 мільйонів гривень.

Так, на Глухівщині батько хлопчика Максима більше 1 року не сплачував аліменти. Задля відновлення прав дитини державним виконавцем були внесені відомості про чоловіка до Єдиного реєстру боржників erb.minjust.gov.ua, накладено арешт на все рухоме й нерухоме майно боржника та винесено обмежувальні постанови у праві керування транспортними засобами, володіння зброєю, полювання та виїзду за межі України. Через те, що заборгованість по аліментах в розмірі 21 тисячі гривень складала понад 1 рік, фахівці юстиції наклали на мешканця Глухівщини ще й штраф у розмірі 20% від суми боргу, сума якого склала більше ніж 4 тисячі гривень, а виконавчій збір перебільшив 2 тисячі гривень.

Варто зазначити, що з метою усунення подальших проблем від дії санкцій закону #ЧужихДітейНеБуває боржник сплатив всю суму боргу, штраф та виконавчий збір, а це близько 27 тисяч гривень.