У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМЇ – ПРО ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО

Дата: 24.05.2019 09:13

У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМЇ – ПРО ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО

Щоб через покоління зберегти і передати важливе значення родини, Мін`юст впроваджує велику, наповнену глибоким змістом, інформаційну кампанію «Відповідальне батьківство».

У Міжнародний день сім`ї фахівці обласної юстиції інформували родини сумчан не тільки про протидію домашньому насильству та відповідальне батьківство, а й про родинні цінності. Багато хто із здивуванням сприймав інформацію про те, що сьогодні держава до недобросовісних батьків застосовує обмежувальні заходи, а відповідальне батьківство – підтримує. Наприклад, через податкову знижку  на розвиток дитини (сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи, орієнтовний розмір – 18%), послугу #МуніципальнаНяня (відшкодування витрат за послуги муніципальної няні для дитини до 3 років, з 1 січня 2019 року розмір такої компенсації становить 1626 гривень щомісяця) та про особливості закону #ЧужихДітейНебуває, який передбачає підвищення мінімального рекомендованого розміру аліментів (з січня 2019 року рекомендований розмір аліментів становить для дітей до 6 років – 1626 гривень, для дітей від 6 до 18 років – 2027 гривень).