ПІДРОСТАЮЧОМУ ПОКОЛІННЮ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

Дата: 24.05.2019 09:55

ПІДРОСТАЮЧОМУ ПОКОЛІННЮ ПРО ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

Фахівці юстиції Сумщини у своїй діяльності завжди звертають увагу на підростаюче покоління та залучають дітей до правопросвітницьких заходів. Так, впроваджуючи загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!», юристи завітали до Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Зі школярами правники провели нестандартну зустріч, під час якої учнів 5 класів ознайомили з основними правами та обов’язками дітей за допомогою мапи, яку вони під керівництвом фахівців юстиції самостійно малювали на асфальті. Так, присутні дізнались, що мають право на життя, любов та піклування, повноцінне харчування, освіту, медичну допомогу, відпочинок, захист від насильства та інше (більше інформації за посиланням – https://pravo.minjust.gov.ua/ua).

Цікавої та пізнавальної була подорож правовими знаннями, а вдячні відгуки та щирі посмішки школярів зазначили в котрий раз про необхідність таких заходів.