ПРОТИДІЄМО БУЛІНГУ: ПОЄДНАЛИ СЛОВА ПРАВА І ЕМОЦІЇ СПЕКТАКЛЮ

Дата: 24.05.2019 09:57

ПРОТИДІЄМО БУЛІНГУ: ПОЄДНАЛИ СЛОВА ПРАВА І ЕМОЦІЇ СПЕКТАКЛЮ

Юстиція Сумщини продовжує інформаційну діяльність на актуальну тему протидії булінгу. Словом правовим і емоціями спектаклю цього разу спілкувалися із школярами в Охтирці.

Партнером обласної юстиції в правопросвітництві став відомий родинний театр Нянькіних. Упродовж його гастрольного туру містами Сумщини з виставою «Чужий», фахівці юстиції інформують юних глядачів про те, що в Україні питання булінгу чітко окреслені у законодавстві. Види булінгу, відповідальність за цькування у шкільному колективі, приклади з реального життя – старшокласники уважно слухали правову інформацію. У кінці виступу дітей запросили до діалогу після перегляду вистави.

І спілкування продовжилося, охтирські школярі ділилися своїми історіями, особливо всім цікаво як протистояти кібербулінгу.

«Співпраця з творчим колективом – родинним театром Нянькіних, відкрила для нас новий, наповнений емоціями і враженнями канал комунікації, – говорить керівник обласної юстиції Ірина Свистун. – Хвилини перед виставою ми наповнили змістовною інформацією, щоб ще раз звернути увагу дітей, учителів, батьків, що явище булінгу, на жаль, є, і тільки спільно ми можемо його здолати».