СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ЄВИ ОТРИМАЛИ У ДЕНЬ  ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 06.06.2019 07:48

СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ЄВИ ОТРИМАЛИ У ДЕНЬ

ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У День захисту дітей до Тростянецького районного відділу державної реєстрації актів завітала молода мама Ганна, щоб зареєструвати новонароджену донечку. Працівники відділу в урочистій обстановці провели реєстрацію народження маленької Єви та привітали матусю з цією щасливою подією.

Разом з вітальними словами фахівці юстиції розповіли про нові сервіси Міністерства юстиції, які дозволяють зекономити час. Повідомили, що ініційований Мін’юстом проект Закону України «Про внесення зміни до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини» передбачає комплексне надання послуг, пов’язаних з державною реєстрацією народження дитини -  реєстрація місця проживання, призначення допомоги при народженні дитини, реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я, реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків відповідно до Податкового кодексу України, видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї. Зазначені послуги надаватимуться виключно за бажанням батьків.

Отож, кохайтеся, народжуйте, а про документи подбає Мінюст!