ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ ОБ`ЄДНАВ І ДИТЯЧУ, І ДОРОСЛУ АУДИТОРІЮ

Дата: 06.06.2019 07:57

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ ОБ`ЄДНАВ І ДИТЯЧУ, І ДОРОСЛУ АУДИТОРІЮ

Юстиція Сумщини Тиждень правових знань, присвячений Дню захисту дітей, наповнила змістовними і яскравими діями, мета яких: і дітям, і батькам надати якомога більше інформації про права і відповідальне батьківство. Зрозуміло, акценти ставилися на правах людини: спочатку дитини, а вже потім і дорослого громадянина, який може стати успішним і самодостатнім тільки тоді, коли знає і розуміє свої права.
     «Флешмоби та вуличне інформування, зустрічі у навчальних закладах – Тиждень правових знань добігає кінця, але його енергетика ще довго не забудеться, адже ті заходи, що стосуються юних громадян України, ми проводимо з особливим настроєм, розуміючи, що перед нами – майбутнє країни, – говорить очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Сотні заходів, тисячі учасників по всій області – правова хвиля торкнулася всіх – від мала до велика».
     Яскравим дійством стало інформування громадян у багатолюдному місці обласного центру – біля торгового комплексу «Євробазар». Сумчани  і гості міста люблять цей особливий куточок, приходять сюди родинами. Саме для батьків і дітей працювали сьогодні фахівці юстиції, інформуючи, пояснюючи, звертаючи увагу на важливі теми, що є актуальними. Яскравий острівець правових знань зацікавлював громадян, які підходили, спілкувалися.
Ще одна локація – парк імені Кожедуба, що цього дня також наповнився дітьми і дорослими, також дала чисельну аудиторію для поширення правових знань.
     До речі, в кожному населеному пункті Сумської області фахівці юстиції активно спілкувалися з людьми, акцентували на темах протидії булінгу і домашньому насильству, надавали інформацію про виїзд за кордон з дитиною та пояснювали про інші новації та послуги від Мін`юсту – палітра правових питань надзвичайно широка, а, найголовніше – актуальна і потрібна громадянам.

#MinJust4U #ЯМП!