ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПОБУВАЛИ В РОЛІ НАРЕЧЕНИХ

Дата: 06.06.2019 08:03

ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПОБУВАЛИ В РОЛІ НАРЕЧЕНИХ

Тиждень права працівники юстиції Конотопщини завершили цікавим заходом – організували для юних мешканців міста візит-подорож до відділу державної реєстрації актів цивільного стану з нагоди Дня захисту дітей.
     Зацікавлені погляди, запитання звучали упродовж усієї подорожі офіційною установою, а коли зайшли до обрядової зали – то здивуванню не було меж! Адже фахівці юстиції запропонували дітям уявити й спробувати себе у ролі ведучої весільного обряду, а найсміливішим – стати під весільну арку!
     Хвилини спілкування, наповненого щирим дитячим щебетом, продовжилися актуальними темами про права дітей, значенням родини у житті кожного, протидії булінгу. Адже з початком канікул питання протидії булінгу не зникає. Юристи вкотре наголосили, що за скоєння цькування на булера чекає відповідальність – штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин. Якщо ж насильство вчинить дитина у віці до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штрафні санкції від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.