НА СУМЩИНІ 20 БОРЖНИКІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛИСЯ ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ЮСТИЦІЇ ТА СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 06.06.2019 08:22

Результати Меморандуму, який був підписаний в січні 2019 року між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості, продовжують підтверджувати успішну співпрацю установ – завдяки співробітництву працевлаштовані 20 боржників.

«Даний меморандум було підписано задля сприяння зайнятості боржників, в тому числі, з виплати аліментів. Наразі в Сумській області завдяки співпраці юстиції та служби зайнятості були працевлаштовані 20 боржників, з них 9 – аліментників. Це чудовий результат. Потрібно розуміти, що працевлаштування боржників не є прямим обов’язком державної виконавчої служби. Це ще одна додаткова функція, яку на себе Мін’юст взяв добровільно, щоб допомогти таким громадянам знайти роботу та певним чином соціалізуватись», - розповідає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Вона зазначає, що протягом дії Меморандуму фахівцями юстиції Сумщини постійно надавалися консультації боржникам, які не працюють та не отримують доходів, що і сприяло працевлаштуванню певних осіб.