ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ВІДКРИЛИ СТУДЕНТАМ СЕКРЕТ ЯК ПОТРАПИТИ ДО УСТАНОВИ

Дата: 06.06.2019 08:30

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ВІДКРИЛИ СТУДЕНТАМ СЕКРЕТ ЯК ПОТРАПИТИ ДО УСТАНОВИ

Головне питання, яке стоїть перед випускниками вишів, – працевлаштування. Державна служба завжди була престижної роботою, яка приваблювала молодь. На жаль, у громадян сформувалось певне уявлення, нібито потрапити на державну службу має змогу не кожний. З метою розвінчання цього міфу фахівці юстиції Сумщини постійно проводять для студентів пізнавальні екскурсії та консультації.

Цього разу спеціалісти юстиції зустрілись зі студентами-магістрами Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ задля інформування молоді щодо умов проходження практики та стажування на базі управління юстиції Сумщини, розкривши присутнім всі нюанси цих питань.

«Нове покоління юристів має сучасне бачення розвитку держави, вони більш рішучі й готові проводити кардинальні зміни. Ми регулярно запрошуємо їх до команди юстиції Сумщини. Як потрапити? Заповнити анкету в Онлайн будинку Міністерства юстиції України https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ або звернутись через офіційну сторінку установи в ФБ. Ми завжди раді вітати амбітних фахівців у нашому колективі», - зазначає перший заступник керівника обласної юстиції Ірина Данильченко.

Також під час заходу правники, впроваджуючи загальнонаціональній правопросвітницький проект Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО»», наголосили молодому поколінню й на недопустимості хабарництва під час навчання та розповіли їм як протидіяти домашньому насильству.

До речі, наразі обласне управління юстиції Сумщини відкрило новий конкурс на заміщення вакантних посад. Інформація щодо переліку вакансій, необхідних документів, порядку проведення конкурсу та інше в лінку – http://sumyjust.gov.ua/vacancs