У КРОЛЕВЦІ ДІТИ ОТРИМАЛИ 1,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Дата: 27.06.2019 08:09

У КРОЛЕВЦІ ДІТИ ОТРИМАЛИ 1,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Крок за кроком, платіж за платежем формується загальний результат. Так, загалом на Сумщині з початку 2019 року на користь дітей стягнуто понад 66 мільйонів гривень аліментів, з яких 1,3 мільйона гривень отримали діти Кролевеччини. Цифра демонструє ефективність роботи і найважливіше – діти отримують належні їм грошові кошти.

Більше 16 тисяч гривень аліментів заборгував батько у Кролевці. У цьому році він не сплатив дитині ні копійки аж до травня, поки під силою тиску закону #ЧужихДітейНеБуває довелося це зробити. Внесення відомостей про «забудькуватого» батька до Єдиного реєстру боржників, накладення арешту на кошти та майно боржника виявилися ефективними інструментами впливу і відновили право дитини на отримання аліментів.