АЛІМЕНТИ: ІСТОРІЯ ПРО МОПЕД

Дата: 19.08.2019 11:23

АЛІМЕНТИ: ІСТОРІЯ ПРО МОПЕД

Юстиція Сумщини продовжує роботу по стягненню коштів із батьків-боржників на користь дітей, відновлюючи їхнє право на вчасне і повне отримання аліментів.

Закон #ЧужихДітейНеБуває доводить свою ефективність, не залежно від того, йдеться про сотні тисяч гривень чи про скромніші суми. Мешканець села Боромля, що на Тростянеччині, заборгував зі сплати аліментів кошти в сумі 9 тисяч гривень. З’явившись до відділу виконавчої служби, він дізнався про перспективу застосування до нього примусових заходів. Особливе занепокоєння викликала можливість бути позбавленим у праві керування транспортним засобом. Боржник володів мопедом, який щодня використовував для господарських потреб. Щоб і далі користуватися мопедом, батько сплатив дитині аліменти.

Загалом з початку 2019 року на Тростянеччині було стягнуто майже 5 мільйонів гривень аліментів на користь молодого покоління.