#НаХвиліПрава: З ЩИРИМИ ПОСМІШКАМИ ДІЗНАЄМОСЯ ПРО ПРАВА

Дата: 28.08.2019 08:14

#НаХвиліПрава: З ЩИРИМИ ПОСМІШКАМИ ДІЗНАЄМОСЯ ПРО ПРАВА

У цей святковий сонячний день фахівці юстиції Сумщини провели дитячий фестиваль #НаХвиліПрава, виїхавши до оздоровчого табору «Універ».

170 учасників фестивалю не тільки підвищили свою праву обізнаність, а й отримали професійні навички та багато позитивних емоцій. Під час заходу діяло 6 локацій, які були організовані працівниками юстиції Сумщини та підготовлені партнерами: Управлінням патрульної поліції, Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Сумським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Крім того, на дітей чекав і особливий гість – Анна Рикун, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, триразова чемпіонка Європи,  чемпіонка світу з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юніорів.

Малеча змогла насолодитися спілкуваннями з фахівцями та спробувати себе у ролі полісмена, рятівника, олімпійського чемпіона, медичного працівника, а деякі – навіть взяти «шлюб».

Драйвові, креативні «хвилі права» зацікавили, проінформували, згуртували, щедро посіяли зерна правових знань, щоб вони зарясніли врожаєм – міцними переконаннями: знаю, вмію, захищаю!