ПЕРША П’ЯТІРКА У ПОДРУЖНЬОМУ ЖИТТІ

Дата: 05.09.2019 08:13

ПЕРША ПЯТІРКА У ПОДРУЖНЬОМУ ЖИТТІ

Сьогодні працівник юстиції Сумщини Ксенія разом з чоловіком Іллею відзначають п’ятирічний ювілей своєї родини у проєкті #ДеньНародженняКохання.

П’ята річниця не випадково носить назву дерев’яного весілля, адже, будучи міцним матеріалом, дерево – сировина для будівництва основи основ. А родина, у якої за плечима п’ять непростих яскравих років – це досить міцна споруда, побудована рік за роком на фундаменті кохання і поваги.

«Красива, наповнена позитивними почуттями ініціатива Міністерства юстиції #ДеньНародженняКохання знаходить нових і нових бажаючих відсвяткувати ювілей весілля саме так – з обрядом та словами вірності, – говорить очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Для нас, хто упроваджує ці послуги важливо, що працівники юстиції також обирають їх для родинних свят. Це  яскраве свідчення того, що вони важливі та змістовні».

Нагадаємо, що Міністерство юстиції України продовжує створювати зручні та комфортні сервіси для громадян. Незабаром в Україні запрацює електронна система «е-малятко», завдяки якій батьки зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.

Ми щиро вітаємо Іллю та Ксенію у цей світлий день. Хай промені сонця зігрівають ваші дні, а тепло сердець – вашу спільну долю.