ПРАВОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ПОПОВНИЛИ ВИСТАВКУ НАУКОВОЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 06.09.2019 07:40

Книга – це те джерело знань, що супроводжує нас все життя. Спочатку дитячі казки формують уявлення про добро та зло, пізніше підручники навчають першій грамоті, а далі література формує особистість та допомагає зберегти її.

Фахівці юстиції Сумщини спільно з працівниками центральної бібліотеки міста організували виставку художньої та наукової літератури. Також до літератури, що була представлена відвідувачам, правники додали інформаційні матеріали, що розкривали суть та ознайомлювали з кампаніями загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Окрім того, юристи провели бесіду зі співробітниками закладу. Останнім було доведено про такі кампанії від Мін’юсту, як: «Податкова знижка», «Стоп булінг», «Освіта без хабарів», «Виїзд із дитиною за кордон» та інші.