БУЛІНГ УРІВНЮЄ ВСІХ – ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПЕРЕМОЖЕНИХ НЕ БУДЕ

Дата: 13.09.2019 14:07

БУЛІНГ УРІВНЮЄ ВСІХ – ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПЕРЕМОЖЕНИХ НЕ БУДЕ

Конфлікт – як вогонь, якщо вчасно не загасити, то вірогідність настання несприятливих наслідків стає значно більшою. У дитячих колективах, як і в будь-яких інших, присутні суперечки, вирішення котрих іноді потребує сторонньої допомоги.

Фахівці юстиції разом зі студентами юридичної клініки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провели для школярів захід. Учні Сумської загальноосвітньої школи № 21 були ознайомлені з кампанією Мін’юсту #СтопБулінг, яка запроваджена в рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» та спрямована на подолання цькувань серед шкільної молоді.

Під час заходу правники наголосили, що булінг – це негативне явище, яке завдає шкоди, як агресору, так й жертві. Булер, через постійні негативні емоції, думки та дії може втратити уявлення про загальноприйняті норми поведінки у суспільстві та як наслідок – почати вчиняти більш серйозні правопорушення, усвідомлюючи свою непокараність. Постраждала сторона через систематичні хвилювання відчуває постійну незахищеність, невпевненість та страх, що в майбутньому може призвести до психологічних травм. Тому, добрі та дружні стосунки завжди краще ніж ворожнеча.

Варто зазначити, що школярі активно брали участь в обговорюваннях, ставлячи юристам питання. Підсумовуючи правовий урок, присутні погодились з працівниками юстиції, що #БулитиНеКруто.