МАЙБУТНІ КУХАРІ СТВОРЮВАЛИ РЕЦЕПТ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Дата: 18.09.2019 08:46

МАЙБУТНІ КУХАРІ СТВОРЮВАЛИ РЕЦЕПТ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

На Сумщині масштабно розгорнувся Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, ініційований Мін’юстом в межах загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Фахівці юстиції Сумщини під час проведення заходів окремо охоплюють дітей молодшого, середнього та старшого віку, адже кожна вікова категорія підростаючого покоління потребує різного підходу до викладання проблеми.

Завітавши до студентів Сумського центру професійно-технічної освіти, юристи провели для майбутніх кухарів цікавий інформаційний захід. Використовуючи практичні кейси з ситуаціями для обговорення, правники разом з підлітками створювали рецепт протидії булінгу та правил взаємодії з однолітками.

Окрім того, були позначені та обговорені три «золоті» правила для свідків цькування, до речі, до яких належать:

• Виступити проти булера (дати йому зрозуміти, що такі дії оцінюються негативно).
  • Підтримати жертву (особисто чи в публічному віртуальному просторі. Цим надається емоційна підтримка, така необхідна жертві).
  • Повідомити дорослим про факт некоректної поведінки.

По завершенню правового уроку студенти мало змогу поспілкуватися з правниками віч-на-віч та поставити питання, що їх хвилюють.