Сумська область, Охтирський район

Служба порятунку Тростянеччини інформує!

Дата: 14.01.2021 08:36

Служба порятунку Тростянеччини інформує!

З початку року в Сумській області зафіксовано вже 3 випадки виявлення вибухо небезпечних предметів часів минулих війн. На території Боромлянської ОТГ громадяни, ще не натрапляли на застарілі боєприпаси, але незважаючи на це, хочемо вкотре нагадати, як правильно себе поводити при виявленні небезпечних знахідок, адже від цього залежить як Ваша безпека, так і безпека оточуючих.

Наголошуємо, що боєприпаси вкрай небезпечні! Натрапити на них можна в різних місцях. Тому в таких випадках необхідно бути обережними, у жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче не намагатися його вилучити та перенести.   Також не можна поблизу користуватися мобільним та радіозв'язком, це може спровокувати вибух. Треба запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо на лінію екстреного виклику за номером «101». Пам’ятайте, роботи зі знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайнихситуацій.