Тростянецький район, Сумська область

Вітаємо з перемогою майстра спорту і чемпіона України з армреслінгу Касьяненко Володимира!

Боромлянська сільська об’єднана територіальна громада щиро вітає із перемогою майстра спорту і чемпіона України з армреслінгу Касьяненко Володимира!

На престижному змаганні на чемпіонаті України з армреслінгу, який проходив в Одесі з 12 по 15 квітня Володя переміг та здобув «пальму першості».

Він примножує спортивну скарбницю слави, і численні перемоги наших атлетів, авторитет тренерів значно впливає на популяризацію фізичної культури в Україні.

Бажаємо переможцю та його тренеру міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог.