Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Боромлянської сільської ради "Про внесення змін до рішення 25 сесії 06 скликання від 30.05.2013 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пврхомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради на 2021 рік"

Проєкт рішення Боромлянської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші населених пунктів Боромлянської сільської ради"

Аналіз регуляторного впливу рішення Боромлянської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші населених пунктів Боромлянської сільської ради"

Проєкт рішення Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради на 2021 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради на 2022 рік"

Проєкт рішення Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради на 2022 рік"