Повідомлення

Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення сесії "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради на 2022 рік"

Про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про внесення змін до рішення 25 сесії 06 скликання від 30.05.2013 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

Про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"

План діяльності регуляторного органу з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення сесії "Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші на території Боромлянської сільської ради"

Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення сесії "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"