Звіти про відстеження результативності регуляторних актів

2011 рік

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Жигайлівської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою по Жигайлвській сільській раді"

Звіт про результати базового відстеження результативності проекту рішення сесії Боромлянської сільської ради "Про завтердження місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"

2012 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення 11 сесії 6 скликання від 29.12.2011 Жигайлвської сільської ради "Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші у громадських місцях Жигайлвської сільської ради"

2013 рік

Звіт про результати базового відстеження регуляторного акту - рішення Боромлянської сільської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

2014 рік

Звіт про результати базового відстеження регуляторного акта:рішення Боромлянської сільської ради "Про внесення змін до рішення 25 сесії 06 скликання від 30.05.2013 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

Звіт про результати базового відстеження результативності проекту рішення сесії Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"

2015 рік

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта: рішення Боромлянської сільської ради "Про внесення змін до рішення 25 сесії 06 скликання від 30.05.2013 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

2018 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення Боромлянської сільської ради "Про внесення змін до рішення 25 сесії 06 скликання від 30.05.2013 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Боромлянської сільської ради (с. Боромля, с. Вовкове, с. Мозкове, с. Новгородське, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Шевченків Гай) Тростянецького району Сумської області"

2019 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення 34 сесії 06 скликання від 03.03.2014 року Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боромлянської сільської ради"

2020 рік

26.03.2021

01.11.2021

2023 рік

22.12.2023

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта Боромлянської сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боромлянської сільської ради"

2024 рік

29.03.2024