"Благодійна Україна - 2018"

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

18:58 11.01.2019

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ!!!

Про затвердження Переліку земельних ділянок, що виставляються на земельні торги для продажу права оренди

15:56 17.12.2018

Обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

08:35 24.10.2018

Реєстрація колективних договорів

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація додатку до колективного договору між адміністрацією Боромлянської сільської ради та трудовим колективом комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) "Сонечко" Боромлянської сільської ради, реєстровий номер 8 від 01.10.2018 року.

15:01 23.10.2018