УВАГА! КОНКУРС!

До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу Боромлянської громади   Запрошуємо студентів Боромлянської громади взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, на отримання стипендії (грошового гранту) на навчання. У найближчих планах Компанії Scholarship -- проведення конкурсу, за результатами якого переможці отримають стипендію (грошовий грант) на оплату освіти в розмірі 13 000 грн.

08:00 10.09.2019

УВАГА КОНКУРС

«Боромлянська сільська рада Тростянецького району Сумської області оголошує конкурс на оренду наступного об’єкта: гідротехнічна споруда ставу, розташованого в урочищі «Березова» біля с. Боромля. Вартість гідротехнічної споруди складає: 17250 грн. (без ПДВ).

08:50 09.07.2019

УВАГА КОНКУРС

«Боромлянська сільська рада Тростянецького району Сумської області оголошує конкурс на оренду наступного об’єкта: гідротехнічна споруда ставу, розташованого в урочищі «Кламівщина» біля с. Боромля. Вартість гідротехнічної споруди складає: 29520 грн. (без ПДВ).

08:50 09.07.2019

На IV Всеукраїнському форумі екологів Голова Держенергоефективності представив екологічно чисті рішення для успішного бізнесу: від енергоаудиту до модернізації

11:29 06.05.2019