Сумська область, Охтирський район

ОГОЛОШЕННЯ

Інформація Боромлянської сільської ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавця  робіт із експертних  грошових оцінок земельних ділянок

08:42 20.07.2021

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ІНФОРМУЄ ТА ЗАКЛИКАЄ ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПІД ЧАС КУПАННЯ!

Понад півтисячі громадян потонули у водоймах країни з початку року. Лише з початку червня кількість загиблих становить більше 300 чоловік. Проте, навіть така статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку.

10:37 30.06.2021

Дбайте про пожежну безпеку!

На території Боромлянської ОТГ у період з 01.06.2021 року по 29.06.2021 року не зареєстровано випадків пожеж, але Служба порятунку Тростянеччини все одно звертається із проханням дбати про пожежну безпеку у власному житлі та надає практичні поради як запобігти біді:

10:27 30.06.2021

Служба порятунку Тростянеччини інформує!

На території Боромлянської ОТГ за червень місяць було знайдено понад 80 снарядів за часів Великої Вітчизняної війни, тому щоб запобігти нещасним випадкам та надзвичайних ситуацій, служба порятунку нагадує правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів.

10:22 30.06.2021

ДО ВІДОМА!!!

ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ ЗМІНИ ОЧІКУЮТЬСЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ

13:28 10.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до Вашого відома, що 5 червня 2021 року в фортеці Круглий двір у м.Тростянець о 16.00  проходитиме міжнародний фестиваль «Чайковський - FEST» за участю Київського квартету саксофоністів «UKR Artists» - «SAXOMANIA», академічного симфонічного оркестру Харківської філармонії «Янко-шоу: від Чайковського до АВВА» та виступів камерних і духових оркестрів. Вартість квитків від 100 до 250 грн.

09:47 03.06.2021