Шановні мешканці громади, суб’єкти господарювання!

Звернувшись до адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Боромлянської сільської ради Ви має можливість отримати кваліфіковану інформаційну, консультативну та практичну допомогу в отримані послуги. Для отримання адміністративної послуги (консультація, подача документів, отримання готового документу) Вам необхідно звернутися особисто або через уповноважену вами особу до адміністратора Центру.

Для подачі заяви потрібно мати при собі повний пакет документів. З переліком документів ви можете ознайомитися на офіційному сайті Центру та інформаційних папках в Центрі, що дає можливість ознайомитись з нормативними актами, якими регламентується надання адміністративних послуг, їх інформаційними картками, бланками заяв та зразками їх заповнення.

У центрі може здійснюватися попередній запис суб'єктів звернення на прийом адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Центру за телефоном (05458)5-82-57, або на електронну адресу: cnap_boromlya@ukr.net.

У разі запізнення суб'єкта звернення на прийом за попереднім записом, більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб'єкт звернення може подати документ в загальному порядку або записатися на певну дату та час вдруге.

Ми працюємо для Вас!

Режим роботи нашого Центру

Пн, Вт, Чт, Пт: з 8.00 до 17.00

Ср: з 8.00 до 20.00

Прийом здійснюється без перерви на обід

Вихідні дні:
Субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Адреса Центру

42621, с. Боромля, вул. Сумська, 10

Тел.: (05458) 5-82-57

Ел.пошта: cnap_boromlya@ukr.net