ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Шановні мешканці громади, суб’єкти господарювання!

Звернувшись до адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Боромлянської сільської ради Ви має можливість отримати кваліфіковану інформаційну, консультативну та практичну допомогу в отримані послуги. Для отримання адміністративної послуги (консультація, подача документів, отримання готового документу) Вам необхідно звернутися особисто або через уповноважену вами особу до адміністратора Центру.

Для подачі заяви потрібно мати при собі повний пакет документів. З переліком документів ви можете ознайомитися на офіційному сайті Центру та інформаційних папках в Центрі, що дає можливість ознайомитись з нормативними актами, якими регламентується надання адміністративних послуг, їх інформаційними картками, бланками заяв та зразками їх заповнення. Також у Центрі можна сплатити за надання послуг через термінал самообслуговування та POS-термінал (карткою).

У центрі може здійснюватися попередній запис суб'єктів звернення на прийом адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Центру за телефоном (05458)5-82-57, або на електронну адресу: cnap_boromlya@ukr.net.

У разі запізнення суб'єкта звернення на прийом за попереднім записом, більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб'єкт звернення може подати документ в загальному порядку або записатися на певну дату та час вдруге.

Ми працюємо для Вас!

Режим роботи нашого Центру

Пн - Пт: з 8.00 до 17.00

Прийом здійснюється з перервою на обід з 12.00 до 13.00

Вихідні дні:
Субота, неділя, святкові та неробочі дні.

Адреса Центру

42621, с. Боромля, вул. Сумська, 10

Тел.: (05458) 5-82-57

Ел.пошта: cnap_boromlya@ukr.net

Інформація про виконання делегованих повноважень

Інформація про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Боромлянської сільської ради у І півріччі 2020 року.

13:00 06.01.2022

Соціальний захист

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення.

15:25 13.10.2021

Буклет

Буклет "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ БОРОМЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

14:49 05.09.2019