Реєстрація колективних договорів

Дата: 23.10.2018 15:01

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація додатку до колективного договору між адміністрацією Боромлянської сільської ради та трудовим колективом комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) "Сонечко" Боромлянської сільської ради, реєстровий номер 8 від 01.10.2018 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація додатку до колективного договору між адміністрацією Боромлянської сільської ради та трудовим колективом комунального дошкільного навчального закладу "Берізка" Боромлянської сільської ради, реєстровий номер 9 від 01.10.2018 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація  колективного договору між адміністрацією Боромлянської сільської ради та трудовим колективом Комунальної установи Боромлянської сільської ради "Трудовий архів" на 2018-2020 роки, реєстровий номер 10 від 17.10.2018 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація  змін до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом  Боромлянського МУВГ на 2017-2018 роки, реєстровий номер 11 від 23.10.2018 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація  змін до колективного договору між профспілковим кмітетом та правлінням ТДВ "Маяк" на 2018-2019 роки, реєстровий номер 12 від 28.12.2018 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація  колективного договору між адміністрацією та працівниками клубних закладів Боромлянської сільської ради на 2019-2021 роки, реєстровий номер 1 від 04.01.2019 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація  колективного договору між адміністрацією Боромлянської сільської ради та трудовими колективами місцевих пожежних команд на 2019-2021 роки, реєстровий номер 2 від 05.02.2019 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Народного музею історії села Боромлі на 2019-2021 роки, реєстровий номер 3 від 07.02.2019 року.

Виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради Сумської області проведена повідомна реєстрація колективного договору між адміністрацією та працівниками спортивного клубу "Олімпієць" Боромлянської сільської ради на 2019-2021 роки, реєстровий номер 4 від 22.02.2019 року.