Громадські обговорення!

Дата: 03.12.2018 14:44

Відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. і рішення 11 (позачергової) сесії 08 скликання Боромлянської сільської ради Тростянецького району Сумської області  від 31.08.2017 року для громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів  оприлюднюються матеріали генерального плану с. Боромля  «Про доцільність виконання схеми планування території окремої частини Боромлянської сільської ради»:

с. Боромля – розробник – ФОП Івашкіна Оксана Юріївна;

с. Гребениківка – розробник – ФОП Мірошніченко Олег Вікторович;

с. Жигайлівка – розробник – ФОП Христич Григорій Андрійович;

Головний архітектор проектів Биков В.Б.

З матеріалами можна ознайомитись у приміщенні Боромлянської сільської ради.   Пропозиції і зауваження до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді в термін до  28.12.2018 р. включно за адресою: вул. Сумська, 2, с. Боромля, відповідальна особа – Ворона Іван Іванович.

Розгляд наданих пропозицій відбудеться в термін до 25.01.2019 р.

Громадські слухання за результатами обговорень відбудуться в приміщенні Боромлянської сільської ради  28.01.2019 р. о 10.00 год.

"Розпорядження про проведення громадських слухань з обговорення проекту внесення змін в генеральний план с. Боромля, та проекти генеральних планів с. Гребениківка, с. Жигайлівка Тростянецького району Сумської області з проектами планів зонування території".