Шановні споживачі електроенергії!

Дата: 07.02.2019 16:28

Фото без описуШановні споживачі електроенергії!

З 1 січня 2019 року змінився період передачі показів лічильників електричної енергії – з 1 по 5 число включно кожного місяця. Це відбулося на вимогу Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Національною комісією, що здійснює державне регулювання усферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадуємо Вам, що протягом наступних декількох днів можливо буде передати покази засобу обліку електричної енергії.

Зробити це можливо такими способами:

- через систему "Мій рахунок" на сайті: https://billing.soe.com.ua; у вкладці "Лічильник "Введення показів лічильника";

- скориставшись стаціонарним номером телефону для прийому показів у тоновому режимі (IVR):

* для побутових споживачів м. Суми та Сумського району 659-222;

* для побутових споживачів Тростянецького району 6-93-57;

* для побутових споживачів Охтирського та В.Писарівського району 4-63-51.

- по телефонам Кол - центру 0800-300 247, 0542-659 659 (через автоматичне голосове меню, натиснувши клавішу "2" в тоновому режимі);

- через мобільний додаток "Мій рахунок" для смартфонів (попередньо необхідно скачати в Play Market);

- через мобільний додаток "Мій рахунок" для iPhone (попередньо необхідно скачати в App Store);

- через Паблік акаунт SumyOblEnergo у Viber (попередньо скориставшись пошуком Паблік акаунтів в Viber);

- через акаунт SumyOblEnergo_Bot у Telegram (попередньо скориставшись пошуком акаунтів в Telegram);

- СМС – інформуванням за номерами:

050 424 22 42,

067 644 55 55,

050 302 74 74.

Відповідно до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, що розроблений відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року N 312 споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та протягом п'яти календарних днів (до 05 числа включно) надавати їх Оператору системи.

Разом з тим повідомляємо, що зняття контролером показів Вашого засобу обліку електроенергії буде проводитися і надалі. Якщо покази засобу обліку Ви не матимете можливості передати, обсяг споживання електричної енергії буде сформований на підставі показів, знятих контролером, які вважатимуться вихідними даними для визначення показів на перше число календарного місяця.

З повагою, ПАТ "Сумиобленерго"