Документи ЦНАП

Дата: 24.01.2019 13:39

Про створення відділу "Центр надання адміністративних послуг" Боромлянської сільської ради та затвердження Положення про відділ ЦНАП і графік його роботи"

Про утворення робочої групи та затвердження плану заходів зі створення ЦНАП у Боромлянській сільській раді (ОТГ)

Проект рішення "Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Боромлянської сільської ради"

Угода про партнерство

Програма розвитку система надання адміністративних послуг у Боромлянській сільській раді Сумської області на 2019-2023 роки

Регламент роботи відділу "Центр надання адміністравтиних послуг" виконавчого комітету Боромлянської сільської ради

Адміністративні послуги для тебе (посібник громадянину)

Посадові інструкції