Правозахисна організація «Всеукраїнський громадський рух «Сила права»

Дата: 03.01.2019 14:37

До уваги жителів громади!

Правозахисна організація «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

• родинам загиблих військовослужбовців;
  • військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми;
  • військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні;
  • вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
  • громадянам, які втратили особисте майно.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права»

www.sila-prava.org.

Найближча приймальня знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 13-Б, оф. 3.

Електронна адреса: sumy@sila-prava.org.

Тел. 099-227-21-56.