УВАГА КОНКУРС

Дата: 09.07.2019 08:50

«Боромлянська сільська рада Тростянецького району Сумської області оголошує конкурс на оренду наступного об’єкта: гідротехнічна споруда ставу, розташованого в урочищі «Березова» біля с. Боромля. Вартість гідротехнічної споруди складає: 17250 грн. (без ПДВ).

Орендна плата визначається згідно чинного законодавства – 10% від експертної оцінки гідроспоруди.

Умови конкурсу:

• своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати; ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; дотримання вимог експлуатації об’єкта;
  • компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди; здійснення певних видів ремонтних робіт; створення нових робочих місць;
  • ужиття заходів для охорони навколишнього середовища; надання спонсорської допомоги для проведення загальносільських свят.

Конкурс відбудеться 09.08.2019 року о 10.00 годині у приміщенні Боромлянської сільської ради за адресою: с. Боромля, вул. Сумська, 2.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 08.08.2019 року включно в запечатаних конвертах із позначкою «На конкурс». Контактний тел.: 5-81-35».