НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЦЕ НЕ ПОЛЕ БОЮ, СТРАЖДАННЯ ТЕРПІТИ НЕ ПОТРІБНО

Дата: 23.09.2019 10:06

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЦЕ НЕ ПОЛЕ БОЮ, СТРАЖДАННЯ ТЕРПІТИ НЕ ПОТРІБНО

Результатом навчання є гарні оцінки, отримані уміння або ж престижна та бажана робота. Перебування у закладі освіти не повинно завдавати душевних хвилювань й тим більше фізичних травм. Якщо ж подібне трапляється, то не слід шукати порятунок у мовчанні.

Фахівці юстиції Сумщини, поспілкувавшись зі студентами професійно-технічного училища № 1, звернули їх увагу на проблеми сучасної молоді, які виникають під час побудови товариських відносин у процесі навчання. Майже кожен із присутніх прямо чи опосередковано стикався з проблемою булінгу, примірявши роль булера, свідка чи жертви цього неприпустимого явища. Правники додали, що кожна людина особлива та має власні думки, характер, вподобання й почуття гідності. Спричинена шкода моральному чи фізичному здоров’ю однолітків лише через розбіжності у поглядах, є порушенням їхніх прав та як правило, такі діяння довго не залишаються без покарання.

Кожному із присутніх юристи нагадали, що вони не зобов’язані:

• любити тих, хто приносить їм шкоду;
  • миритися з неприємною ситуацією;
  • підтримувати відносини, в яких їх ображають;
  • відповідати за чиюсь протиправну поведінку.