МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Дата: 23.09.2019 10:43

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА

БІЛОПІЛЬЩИНІ

Білопільський район став черговою точкою на мапі області куди завітала мобільна консультаційна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Правники відвідали село Павлівка та місто Ворожба, де мешканцям була надана професійна юридична допомога.

Спеціалісти юстиції розв’язували питання, що стосувались сплати аліментів, оформлення земельних ділянок для підсобного господарства, переоформлення житла та порядку отримання спадщини (паю). Подібні зустрічі з юристами спрощують життя сільських мешканців, оскільки вони мають можливість висловити свої думки, не витрачаючи часу та коштів на дорогу до обласного чи районного центру.

Також в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу громадянам було доведено про кампанію від Мін’юсту #СтопБулінг. Батьків було проінформовано щодо поняття, ознак та видів булінгу, доведено про способи вирішення дитячих сутичок. Також варто памятати, якщо ваша дитина стала жертвою булінгу необхідно:

• подати керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу щодо вашої дитини;
  • пояснити дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителі, керівництво школи, психолог, старші учні, батьки інших дітей, охорона).

Якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдається – зверніться в поліцію!