ЖІНКА НА ГЛУХІВЩИНІ ВІДДАЛА КОЛИШНЬОМУ ЧОЛОВІКУ ЧАСТИНУ КВАРТИРИ ЧЕРЕЗ БОРГИ

Дата: 24.09.2019 10:22

Фото без описуЖІНКА НА ГЛУХІВЩИНІ ВІДДАЛА КОЛИШНЬОМУ ЧОЛОВІКУ ЧАСТИНУ КВАРТИРИ ЧЕРЕЗ БОРГИ

Мати на Глухівщині втекла на 12 років від виконання батьківських обов’язків, залишивши турботи по вихованню двох дітей на чоловіка. Добробут родини жінку не хвилював, а також вона не переймалася за стабільно зростаючий борг по сплаті аліментів.

91 тисяча гривень несплачених дитячих коштів створила для глухівчанки безліч труднощів. Боржницю обмежили у правах, арештовували її кошти та майно. Описана 1/3 частина квартири, була виставлена на електронні торги «СЕТАМ». Разом з тим, батьку Олександру було запропоновано отримати у власність частку житлової площі колишньої дружини. Пропозиція фахівців юстиції Сумщини чоловіка влаштувала, тому його згода анулювала заборгованість неплатниці.

Також жінка сплатила виконавчий збір – 9 тисяч гривень та штраф у розмірі 50% від загальної суми несплачених аліментів – понад 41 тисячу гривень.