«ПРАВОВИЙ MESSAGEBOX» - МАКСИМУМ КОРИСТІ ЗА МІНІМУМ ЧАСУ

Дата: 27.09.2019 08:15

Фото без опису«ПРАВОВИЙ MESSAGEBOX» - МАКСИМУМ КОРИСТІ ЗА МІНІМУМ ЧАСУ

Сумська приватна гімназія «Prosperitas» отримала у користування правового помічника, який вже побував у багатьох навчальних закладах міста. Позитивні відгуки про «Правовий MessageBox» роблять його частиною навчально-виховного процесу та сприяють популяризації правових знань, як серед учнів, так і їх батьків.

Подібна форма навчання корисна тим, що вона існує паралельно зі шкільною програмою. Діти та дорослі мають змогу у будь-який зручний для них час скористатися інформаційними матеріалами, якими був наповнений «Правовий MessageBox». Зручно, стило та пізнавально правові буклети розповідають про суть загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» та кампаній що були впроваджені Мінюстом в його рамках.

До речі, більш детально з проєктом та кампаніями можна ознайомитись за посиланням https://pravo.minjust.gov.ua/ua/programs.