ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС, ПОЄДНАВШИ СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ВИСОКУ ПРОФЕСІЙНІСТЬ

Дата: 02.12.2019 13:50

Сьогодні, для якісного та зручного отримання послуг створюються офіси європейського зразка, одним із яких є «Центр виконання рішень». Подібне оновлення вже оцінило багато мешканців нашого міста.

Тут, відвідувачі мають змогу отримати повний перелік послуг, що стосуються примусового виконання судових рішень. Також, містяни можуть перевірити себе в Єдиному реєстрі боржників https://erb.minjust.gov.ua/ та ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження. Варто пам’ятати, що вчасна та вірна реакція на заборгованість, може захистити від настання неприємних наслідків, зокрема від обмеження прав. Швидкий якісний сервіс, що громадяни отримують в центрі, створює атмосферу, яка додатково сприяє розв’язанню правових питань.

Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області. Консультація за телефоном (0542) 655-545.