40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ СПРОСТИЛИ ЖИТТЯ 6 ЧЛЕНАМ РОДИНИ

Дата: 02.12.2019 13:51

Фото без опису40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ СПРОСТИЛИ ЖИТТЯ 6 ЧЛЕНАМ РОДИНИ

Розлучившись із чоловіком, багатодітна мати на Роменщині мусила сама виховувати 4 дітей. Такий несправедливий розподіл обов’язків зовсім не бентежив батька, завдяки чому він мав вдосталь часу та засобів необхідних для задоволення власних потреб.

Відкрите виконавче провадження дозволило фахівцям юстиції Сумщини урівняти терези батьківської участі у вихованні малечі. Для неплатника, який час від часу перетинав державний кордон, винесені правниками постанови, що обмежували його права стали великим розчаруванням. Неможливість виїхати з країни наблизила чоловіка до родини та змусила погасити у повному обсязі майже 40-тисячну заборгованість.

Сплативши 2 синам та 2 донькам довгоочікувані аліменти, містянин позбувся санкцій закону, який посилює відповідальність за несплату аліментів та долучився до піклування за великою родиною. Відтепер діти будуть впевнені у вчасних грошових надходженнях від батька, а він у неминучості покарання за байдужість до найрідніших людей.