Перші досягнення дзюдоїстів!

Дата: 10.12.2019 08:27

Перші досягнення дзюдоїстів!

У Боромлі з’явились перші перемоги дзюдоїстів. 8 грудня в місті Харків пройшов турнір з дзюдо, який був присвячений «Дню збройних сил України». Змагання відбувалися серед спортсменів 2009-2010, 2011-2012.р.н. Від спортивного клубу "Олімпієць" Боромлянської сільської ради брали участь 3 спортсмени і показали відмінний результат. Змагання тривали понад 7 годин, але в нелегкій боротьбі наші спортсмени вибороли призові місця:
I - Іванін Максим, III - Таранін Тимур та Свиридова Аліна. Спортсмени були нагороджені почесними грамотами та медалями. Підготувала дзюдоїстів до змагань тренер Єрьоменко Юлія. Діти займаються лише четвертий місяць, а вже зробили такий великий крок у спортивних досягненнях.
     Вітаємо та бажаємо перемог і надалі.