ЗАВДЯКИ «СЕТАМ» ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ БУЛО ПОВЕРНУТО МАЙЖЕ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ

Дата: 12.12.2019 09:49

Фото без описуЗАВДЯКИ «СЕТАМ» ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ БУЛО ПОВЕРНУТО МАЙЖЕ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ

Бувають випадки, коли навіть факт відкриття виконавчого провадження не спонукає боржника виконати свій обов’язок  щодо погашення заборгованості перед стягувачем. У таких ситуаціях справу допомагають вирішити правові механізми, котрі позитивним чином впливають на розв’язання непорозумінь.

Так сталося з одним із підприємств на Конотопщині, яке заборгувало Пенсійному фонду понад 28 тисяч гривень і виконувати рішення суду про повернення даної заборгованості не поспішало. Проте уникнути відповідальності все ж таки не вийшло. Спеціалісти юстиції Сумщини виявили у боржника рухоме майно, яке у подальшому було описане та реалізоване через систему електронних торгів арештованим майном – «СЕТАМ».

Вдала угода, під час якої було продано активи підприємства, допомогла захистити економічні права державного органу, повернувши йому борг у повному обсязі.