БОРОМЛЯНЦІ НАТАЛІї КОЛОЧЕК ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ МАТИ-ГЕРОЇНЯ!

Дата: 24.12.2019 14:59

Фото без описуБОРОМЛЯНЦІ НАТАЛІї КОЛОЧЕК ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ МАТИ-ГЕРОЇНЯ!

23 грудня 2019 року Олег Сипко - голова районної державної адміністрації та Василь Романіка - сільський голова Боромлянської сільської ради сердечно привітали пані Наталю з присвоєнням звання «Мати-героїня» та вручили посвідчення і нагрудний знак «Мати-героїня»!

Керівники громади та району побажали багатодітній матері міцного здоров'я, родинної злагоди, благополуччя, щастя та добра!

Хочеться додати, що Наталія Михайлівна - багатодітна матір, яка народила та виховала разом із чоловіком Колочек Іваном Павловичем шестеро дітей, які є гарними, добрими, гідними громадянами нашої Батьківщини.

Пані Наталя має державні нагороди: медаль «Медаль материнства» II ступеню, медаль «Медаль материнства» І ступеню, медаль «Ветеран праці», а також 34 роки трудового стажу.

Бажаємо цій міцній родині здоров'я, любові від дітей, онуків, правнуків та поваги від оточуючих!Фото без опису