На Сумщині визначаються з адміністративно-територіальним устроєм області

Дата: 21.01.2020 17:00

Фото без описуНа Сумщині визначаються з адміністративно-територіальним устроєм області

Сьогодні відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового рівня Сумської області. На засіданні було прийнято рішення і щодо приєднання Білківської, Криничанської, Люджанської ради до складу Боромлянської ОТГ. Хочу привітати всіх з довгоочікуваним рішенням! Далі - залишається затвердження Кабміном, будемо сподіватися, що там почують саме думку людей і приймуть правильне рішення. Це правильний крок на зміцнення своїх позицій, разом ми станемо більш спроможними, сильнішими.
     Те що села захотіли саме до нашої громади, багато про що говорить. Вони довіряють нашій громаді, керівництву. Рішення щодо приєднання були затвердженні на місцевих сесіях, проводились слухання і так вирішили не тільки керівництво і депутати, а і жителі рад. Так, тепер наша громада зобов’язується взяти більшу частину проблем даних рад, але разом в тісній співпраці та координації в кінцевому результаті повинні виграти всі.