Про наповнення бюджетів протягом січня – лютого 2020 року

Дата: 11.03.2020 11:18

Фото без описуПро наповнення бюджетів протягом січня –  лютого 2020 року

Протягом січня – лютого 2020 року платниками Охтирського управління Головного управління ДПС у Сумській області до державного бюджету сплачено 341,3 млн. грн, в тому числі –  податку на прибуток –  3,2 млн. грн, податку на додану вартість - 50,3 млн. гривень. До місцевих бюджетів надійшло 149,8 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу у надходженнях складає рентна плата за користування надрами для видобування нафти – 232,1 млн. грн, податок на доходи з фізичних осіб – 109,2 млн. грн,  рентна плата за користування надрами  для видобування природного газу – 18,3 млн. гривень.

За січень – лютий 2020 року платниками сплачено до бюджету понад    89,1 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та понад  6,6 млн. грн  військового збору на підтримку Української армії.

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області