Боромлянська ОТГ - краща спортивна громада Сумщини 2020 року

Дата: 18.08.2020 15:02

Фото без опису15 серпня 2020 року відбувся III фінальний етап обласного культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини 2020 року» серед збірних команд територіальних громад з гирьового спорту, вправи з колесом, метання гирі (довбні), перетягування канату (линви), настільного тенісу, шахів, шашок, армреслінгу.

Команда Боромлянської сільської ради посіла призові місця у наступному складі:

• Скрипниченко Євген, Бєсєдін Сергій, Гура Олександр, Влезько Денис, Брюховецький Андрій (перетягування канату I місце);
  • Касьяненко Володимир (армреслінг I місце);
  • Гричаненко Світлана, Федоришин Іван (настільний теніс I місце);
  • Влезько Денис (метання гирі II місце);
  • Кракова Владислава, Ківер Андрій (шашки II місце);
  • Герман Володимир (гирьовий спорт IV місце);
  • Провозін Микола, Богомолова Катерина (шахи IV місце);
  • Брюховецький Андрій (вправа з колесом VI місце).

Серед 9 команд об’єднаних територіальних громад, які брали участь у змаганнях команда Боромлянської сільської ради по підсумку III етапів змагань посіла I місце і другий рік поспіль виборола звання «Краща спортивна громада Сумщини», це є доказом того, що на території сільської ради приділяється належна увага розвитку спорту та фізичної культури, наші спортсмени мають належну підготовку і доводять це своїми досягненнями на змаганнях обласних та районних рівнів.

Вітаємо команду спортсменів Боромлянської сільської ради із тріумфальною перемогою і бажаємо успіхів і надалі.

Очолював та підготував команду спортивний інструктор Боромлянської сільської ради Євтєєв Володимир Борисович

Фінансування на участь наших спортсменів у змаганнях проводилися при підтримці та за кошти Боромлянської сільської ради.