Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 16.01.2021 11:34

Фото без опису

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги»; Постанови Кабінету міністрів України від 3 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»; рішення Боромлянської сільської ради 03 сесії 09 скликання від 23.12.2020  «Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Боромлянської сільської ради (далі - Центр),

Боромлянська сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Боромлянської сільської ради.

Місцезнаходження: 42621, Сумська область, Тростянецький район, село Боромля, вул. Сумська, буд. 2.

Основні завдання Центру: надання особам /сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, для мінімізації або подолання таких обставин.

Умови проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Боромлянської сільської ради:

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

• заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку Центру надання соціальних послуг.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

• освіта відповідної галузі знань;
  • стаж роботи на керівній посаді або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня не менше п’яти років;
  • знання державної мови;
  • навики роботи з комп’ютером та знання відповідних програмних засобів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається виконавчим комітетом Боромлянської сільської ради.

Заяви з необхідними для участі у конкурсі документами приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 42621, Сумська область, Тростянецький район, село Боромля, вул. Сумська, буд. 2, (тел. (05458)5-81-35) або на електронну адресу: lawyer_boromla_sr@i.ua.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора Центру відбудеться в приміщенні виконавчого комітету Боромлянської сільської ради.

Додатки:

Заява про участь у конкурсі

Перелік питань на знання законодавства України у сфері надання соціальних послуг