Проведення Всеукраїнської акції "Серце до серця" в 2021 році

Дата: 01.04.2021 13:32

В усіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня 2021 року відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».

Акцію організовують шістнадцятий рік поспіль. За цей час вона встигла набути загальнонаціональної підтримки. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Як повідомили організатори, цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Кошти збиратимуть для придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

Деталі – на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/.

За інформацією, наданою Всеукраїнським

благодійним фондом «Серце до серця»