Привітання з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 09:49

Фото без описуШановні працівники сільського господарства! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо нашої держави та піднесення добробуту всього українського народу. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!